Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"Жіноча солідарність"

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • "Жіноча солідарність"

    [font=Times New Roman]Ах, яка дівчина….Висока, струнка, в міру засмагла, зі світлим волоссям, стриженим "під хлопчика", у коротесенькій червоній спідничці та у червоному ж топіку, що вигідно відкривав те, що мало бути відкритим і підкреслював те, що вартувало підкреслення, вона була, безперечно, королевою дискотеки, хоча і не танцювала.[/font]

    [font=Times New Roman]Вона була не сама – поруч з нею стояло ще одне дівчисько, менша на зріст і спортивніша, у чорній футболці та легких блакитних джинсах. За інших умов вона теж могла привернути мою увагу, але не зараз.[/font]

    [font=Times New Roman]Бо зараз, по-перше, у мене була подруга-однокурсниця Ірка, хоча її і не було того вечора зі мною – зранку вона поїхала до Гурзуфа зустрітися з якоюсь її тіткою, що відпочивала там. Зустрічатися з тіткою у мене не було жодного бажання і Ірка поїхала сама, маючи повернутися пізно ввечорі цього ж дня. Тому мені йшлося лише про те, щоб розважитися. По-друге, як об'єкт для розваги "червона" білявка була кращою – від однього погляду на неї у хлопців мали тікти слюнки. У мене майже тікли. Але, враховуючи Ірку, я прагнув лише пожартувати.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Свій злий жарт я готував десь півгодини, поглядуючи на неї, встановлюючи контакт очима і роблячи всі інші рухи, котрі свідчать про зацікавленість особини чоловічої статі дівчиною. Вона так саме невербально відповідала, раз-по-раз торкаючись волосся, розверталася до мене, звабливо клала руки собі на стегна і навіть кілька разів явно мені посміхнулася. Ще б пак! На цьому пляжі того дня я, високий та гарний третєкурсник крутого вишу, був явно найкращим.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Замовивши у товстого ді-джея за пару гривень "Lady in Red" Кріса де Бурга, я впевнено пішов до вдягненої у червоне білявки, всім своїм виглядом повідомляючи, що зараз я її запрошу. Йшов босоніж, так саме босоніж стояли і дівчата – як ще можна стояти дуже теплого серпневого вечора на піску імпровізованої дискотеки на березі Чорного моря?[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Отже, я підійшов до дівчат, посміхнувся в обличчя білявки, котра вже виклично заклала великі пальці за пояс спіднички і посміхалася в очікуванні очевидного і – раптом розвернувся і сказав до її джинсової супутниці:[/font]

    [font=Times New Roman]- Привіт! Хочу тебе запросити, ти найкраща.[/font]

    [font=Times New Roman]Напевно, обличчя білявки в цей момент треба було бачити. Я собі не міг цього дозволити, але кольорово уявив її кислу міну в повному "обломі". Теж ошелешена її супутниця – трохи кирпата (що її не псувало) і з зібраним у хвостик русявим волоссям якось запитувально-безпорадно поглянула на подругу і відповіла мені:[/font]

    [font=Times New Roman]- Вибач, не танцюю.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]А мені і не надто хотілося. Задоволений собою – як приємно обламати горду "королеву балу", я забув про дівчат і переключився на пиво, куплене у кіоску поряд. Раптом до мене, хвилин за 10, звернулися з-за спини:[/font]

    [font=Times New Roman]- А пішли потанцюємо![/font]

    [font=Times New Roman]Біля мене стояла джинсова русявка, посміхалася і простягала мені долоню. [/font]

    [font=Times New Roman]- Ну пішли, не тупи, - посміхнулася вона, торкнувшись мого передпліччя. Я зазирнув у її вологі карі очі і мене "перечепило", я не встояв…[/font]

    [font=Times New Roman]- А казала "не танцюю", - підколов її я, беручи за руку[/font]

    [font=Times New Roman]- Передумала, - вона показала язика.[/font]

    [font=Times New Roman]Я озирнувся: білявки ніде не було.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Оля добре танцювала. Тобто не знати як вона саме танцювала, але коли скінчилася та музика, я відчув, як від її то навмисних, а то ніби випадкових доторків у мене затверділо в паху.[/font]

    [font=Times New Roman]- Пішли до мене…, - прошепотіла вона, торкаючись губами мого вуха.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ага, - тільки і зміг сказати запаморочений я. Ірка відпливала кудись убік, втім до її повернення було ще кілька гарантованих годин.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]За п'ять хвилин я вже стояв в її номері пансіонату і Оля зачинила за мною двері. Обвила рукою мою шию, поцілувала у щоку, потягнула донизу мої шорти, зачепивши і плавки:[/font]

    [font=Times New Roman]- Роздягайся, - сказала вона. [/font]

    [font=Times New Roman]Я сковтнув слину, стягуючи з себе теніску і шорти разом з плавками. З ерекцією було все в порядку.[/font]

    [font=Times New Roman]Її рука взяла мій член, трохи стисла його і відтягнула догори, від чого я заплющив очі і трохи вигнувся вперед.[/font]

    [font=Times New Roman]І тут вона з силою іншою рукою вдарила мені по яйцях.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Аа-а-ах!!! Передо мною затанцювали зірочки і за мить я розплющівши (і мабуть вирячивши) очі, я вже розглядав пальці на своїх ногах, зігнувшись і схопившись за яйця.[/font]

    [font=Times New Roman]- О-о-й!! Ти що??? – застогнав я і краєчком ока побачив, як до кімнати входить вдягнена у червоний купальник білявка.[/font]

    [font=Times New Roman]Оля, не відпускаючи мого члена, нахилилася і прошепотіла:[/font]

    [font=Times New Roman]- Знайомся, це Марта. Нічого особистого, ти мені навіть подобаєшся. Але ти отримаєш не тому, що думав поглумитися над нею, а тому що я – її, а ти хотів мене без її дозволу. [/font]

    [font=Times New Roman]Я ще не встиг подумати про те, що значить "я - її", а Оля вже відвела руку і закатила мені ляпаса по щоці, від чого я з нестійкого напівзігнутого положення від несподіванки через щось перечепився і впав на підлогу.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Марта сіла у крісло і взяла сигарету.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- Ви здуріли??? – я підвівся і витягнув руку, намагаючись відштовхнути Олю, але вона перехопила ту руку, різко повернулася і я відчув як підошви моїх ніг відриваються від підлоги. Бемц! Я почув як моє голе тіло гепнулося долу і тільки потім зрозумів, що вона мене просто перекинула через стегно. [/font]

    [font=Times New Roman]- Люблю дзюдо, - усміхнулася мені в очі Оля і своєю голою ступнею вдарила мене між ніг – не надто сильно, але дуже влучно. Я знову зойкнув і скрутивсь на підлозі. [/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]До мене дійшов ідіотизм становища – у чужому номері я валяюся голий на підлозі, а дівка відбиває мені шари, у присутності іншої дівки. Я схопився на ноги але одразу знову отримав рукою по яйцях і так і залишився стояти, хапаючи ротом повітря.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- Молодець, Олюня, - почув я з крісла мелодійний голосок Марти, - тепер потримай його будь-ласка.[/font]

    [font=Times New Roman]Оля моментом опинилася у мене за спиною і одним рухом заломила мені руку за спину. Ойййй! Я, було, зігнувся, але вона різко відхилила мене назад.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Тепер я безпорадно стояв, перебираючи ногами і з жахом бачив, як до мене підходить білява Марта. Чомусь я навіть не намагався вільною рукою захиститися.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Марта повільно протягнула красиву руку і її долонька міцно взяла мене за яєчка, котрі відповіли ниючим болем. [/font]

    [font=Times New Roman]- Який ти невихований, - сказала вона, - але ми тобі допоможемо.[/font]

    [font=Times New Roman]- Не треба, - протягнув я, - будь-ласка…Айййй!!!!![/font]

    [font=Times New Roman]Марта стиснула мої яйця у долоні і водночас відтягнула їх до себе. Я задохнувся від болю, але чомусь у мене посилилася ерекція.[/font]

    [font=Times New Roman]- Кінчиш без дозволу – то нагодую тебе твоєю ж спермою, - заявила Марта, ще сильніше стискаючи мене. Я голосно скрикнув.[/font]

    [font=Times New Roman]- Як багато шуму, - скривилася Марта, - Оленько, допоможи йому. [/font]

    [font=Times New Roman]Оля відпустила мою руку, але легше мені не стало, бо рука Марти намертво зафіксувала моє палаюче "господарство".[/font]

    [font=Times New Roman]Ззаду мого рота торкнувся шарик кляпу.[/font]

    [font=Times New Roman]- Відкрий рота! – наказала Марта.[/font]

    [font=Times New Roman]- Відпус….мммммммм, - тільки і видав з себе я, коли шарик щільно увійшов до мого рота, притиснувши язика, і Оля вправно застібнула його.[/font]

    [font=Times New Roman]- Красень, - хіхікнула Марта, - тепер руки.[/font]

    [font=Times New Roman]На моїх тепер безвільних (ви не пробували пручатися з затисненими яйцями?) руках заклацнулися кайданки.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- На підлогу! На спину – скомандувала Марта, тягнучи мене вниз. Попри біль, я мабуть робив це повільно, бо Оля допомогла, вдаривши мене ззаду під колінки. Я впав на коліна і, відпущений рукою Марти (оооооо!!) ліг на спину, тобто на зведені за спиною сковані руки.[/font]

    [font=Times New Roman]Перегледівшись, вони обидві стали наді мною і, взявши мене за ноги, примусово розвели їх догори і в боки, залишаючи мої геніталії беззахисними.[/font]

    [font=Times New Roman]-Ммммммм, - я замукав і замотав головою, зрозумівши, що…Оййййй![/font]

    [font=Times New Roman]Буц! Мартіна ступня буцнула мої яєчка. Буц! – привіт від Олюні. Буц! Буц! Вони по черзі били мене – били не сильно, але прицільно. При цьому Марта тихо хіхікала, а Оля робила це зосереджено і особливо точно. Невдовзі на очі у мене навернулися сльози – не так від болю, як від сорому та жалю до самого себе. Ерекція зникла і від того, як мені здавалося, я виглядав ще більш жалюгідно.[/font]

    [font=Times New Roman]Оля раптом гострими кігтиками дряпнула мене по підошві, від чого я зазвивався ще енергійніше і застогнав. [/font]

    [font=Times New Roman]- Ага, - сказала Оля, - він ще і лоскотливий. Будемо знати.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ну годі, - сказала Марта, - Олюню, давай його на повіддя. [/font]

    [font=Times New Roman]Я засопів і, відштовхуючись п'ятками, посунувся по підлозі до стінки, не знаючи, про що йдеться. Олька присіла наді мною і почала вміло обв'язувати мої бідні яєчка мотузкою. Не сильно, але міцно. Невдовзі їх відділяло від решти мого тіла кілька сантиметрів мотузки. Ольчини вправи знову викликали у мене ерекцію.[/font]

    [font=Times New Roman]- Який мачо, - засміялася Марта, приймаючи від Олі кінець тієї мотузки, - тільки-но кінчи! – пригрозила вона мені.[/font]

    [font=Times New Roman]Марта з силою потягнула мотузку і мені нічого не лишалося, як послідувати на колінках за своїми обв'язаними яєчками, котрі погрожували віддалитися від мене. Тепер вже хіхікнула і стримана Оля.[/font]

    [font=Times New Roman]Марта у зрозумілий спосіб підняла мене на ноги. Я мимоволі хлюпнув носом.[/font]

    [font=Times New Roman]- Давай лягай животом на стіл, - потягнула вона мене до столу біля вікна. Сперечатися я не міг і за хвилинку опинився у пікантній позі пузом на гладкій поверхні, з прикрученими (Олькина робота) до ніжок столу ногами.[/font]

    [font=Times New Roman]- Оброби його паском, - сказала Марта. Я занервував, зрозумівши про шо йдеться, але єдине що я міг зробити – так то спробувати прикрити свої сідниці скованими руками.[/font]

    [font=Times New Roman]- Руки геть!!, - рикнула Марта, відтягаючи мені перев'язані яєчка. Уууууу, біль нагадав про себе і я підтягнув руки.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- Слухай, жартівник, - Марта, не відпускаючи мене, підійшла ззаду і торкнулася моїх сідниць чи то животом чи то стегнами, - за мене і мою Олю ти вже отримав, тепер отримаєш за неповагу до дівчинки, з котрою ти тут вже два дні цілувався, зрадливий коте. Чув про жіночу солідарність? - і вона, натягаючи мотузку, відступила назад. Скосивши очі, я побачив рух Олі, котра вперіщила мене по сідницях….Щоразу я намагався випростати руки, щоб якось прикрити себе, мої яєчка, керовані Мартою, віддалялися від мене. Втім, я і так не діставав….[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Це тривало, мабуть, хвилини дві-три, під час яких я стогнав і вив, звиваючись, як міг, на тому столі. З очей полилися сльози, а з забитого кляпом рота тікла слина. Виглядав я мабуть шикарно.[/font]

    [font=Times New Roman]Шмагання припинилося. Крізь сльози, які я намагався вгамувати, я побачив красиве біляве обличчя, що схилилося до мене, розпростертого на клятому столі. Тепер мотузка, затиснута в її руці, проходила під столом.[/font]

    [font=Times New Roman]- Як тебе звати, красуньчику? – спитало обличчя, - ах, ну так…., - Марта вдарила нігтиком по кляпу в моєму роті.[/font]

    [font=Times New Roman]- Андрієм, - підказала ззаду Оля, її руки чомусь вперлися мені на побиті сідниці і я вже і не знав, про що думати.[/font]

    [font=Times New Roman]- Андрійку, - майже лагідно сказала до мене Марта, - за нас з Олею і за твою дівчину окремо ти отримав, тепер маємо ще тобі залишити щось на пам'ять, правда ж, Олюню?[/font]

    [font=Times New Roman]- Ага, - погодилася Олюня.[/font]

    [font=Times New Roman]- Вибирай, - вела далі Марта, - або Оля зараз принесе цікаву іграшку для твоєї попи, вона у нас медик і ти отримаєш гарний масажик (я замукав і зазвивавсь на столі, Марта натягла мотузку, Оля плеснула мене по сідницях) або інше, боляче не буде, - вона підморгнула Олі.[/font]

    [font=Times New Roman]- Перше? Друге?[/font]

    [font=Times New Roman]На "другому" я, як міг, впираючись підборіддям о стіл, закивав і вичавив крізь кляп щось схоже на "угу", навіть не знаючи, про що мова.[/font]

    [font=Times New Roman]- Мо-ло-дець! – протягнула Марта, натягаючи до межі мій "повід". Я кінчив.[/font]

    [font=Times New Roman]- …ну і, звичайно, доведеться прибратися…, - сказала Марта, зазирнувши під стіл.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Коли мене відпустили, у мене не було сил ні злитися, ні думати про якусь помсту. Отримавши наостаннє поцілунок у щічку від Марти і роздивившись на оліному плечі тату "Марта" і щось схоже на наручники, я поплівся до себе. Я лежав на ліжку з мокрим полотенцем в паху і думав. Ну, яйця припинять нити і набухлість мабуть спаде, соски відійдуть від прищепок (о, я забув сказати про прищепки – і це було) і…ну і так далі теж забудеться... Але як я поясню Ірці, котра скоро повернеться, чому…..[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]================================================== =======[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Тут ми на деякий час залишимо нашого героя щоб надати фантазії читачів можливості польоту :) [/font]

  • #2
    Ответ: "Жіноча солідарність"

    Вау, оце-то гарне оповіданнячко :D
    Інтригуюче, що ж ці садистки надумали :o

    Комментарий


    • #3
      Ответ: "Жіноча солідарність"

      Сообщение от Est
      Вау, оце-то гарне оповіданнячко :D
      Інтригуюче, що ж ці садистки надумали :o
      Дякую! Щодо ж долі хороброго героя :) то поки що думаю над вироком, так що приймаються здогадки і побажання

      Комментарий


      • #4
        Ответ: "Жіноча солідарність"

        Дійсно, дуже сподобалося. Дякую за цікаве оповідання, але ж дуже цікаво, навіть нестрепно.. а що ж далі?...)))

        Комментарий


        • #5
          Ответ: "Жіноча солідарність"

          Сообщение от Isa
          Дійсно, дуже сподобалося. Дякую за цікаве оповідання, але ж дуже цікаво, навіть нестрепно.. а що ж далі?...)))
          присоединяюсь к словам Исы,а что же дальше?:)

          Комментарий


          • #6
            Ответ: "Жіноча солідарність"

            Isa та Irma. Дякую! Далі - обов'язково скоро буде! Я просто взяв паузу, щоб читачі подумали, як водиться, у міру власної фантазії До речі, за побажаннями я поки що маю владу його долю змінити - замовлення в личку приймаються :)

            Комментарий


            • #7
              Ответ: "Жіноча солідарність"

              Спасибо, за прекрасные 10 минут моей жизни, очень понравилось, жду продолжения :)

              Комментарий


              • #8
                Ответ: "Жіноча солідарність"

                Сообщение от МЕГА
                Спасибо, за прекрасные 10 минут моей жизни, очень понравилось, жду продолжения :)
                10 хвилин - це немало. Невже перечитували? :) Дякую за відгук, це надихає!

                Комментарий


                • #9
                  Ответ: "Жіноча солідарність"

                  І,що ж воно буде далі?

                  Комментарий


                  • #10
                    Ответ: "Жіноча солідарність"

                    Сообщение от somebodi
                    10 хвилин - це немало. Невже перечитували? :) Дякую за відгук, це надихає!
                    Не перечитывала, отвлекали просто :)
                    Но перечитаю, когда будет продолжение, чтоб ничего не упустить :)

                    Комментарий


                    • #11
                      Ответ: "Жіноча солідарність"

                      Сообщение от bee
                      І,що ж воно буде далі?
                      Страшно і подумати... А Ви як думаєте?

                      Комментарий


                      • #12
                        Ответ: "Жіноча солідарність"

                        Сообщение от somebodi
                        Страшно і подумати... А Ви як думаєте?
                        Думаю,що зостанеться він євнухом:D

                        Комментарий


                        • #13
                          Ответ: "Жіноча солідарність"

                          Сообщение от МЕГА
                          Не перечитывала, отвлекали просто :)
                          Но перечитаю, когда будет продолжение, чтоб ничего не упустить :)
                          це накладає на мене велику відповідальність

                          Комментарий


                          • #14
                            Ответ: "Жіноча солідарність"

                            Сообщение от bee
                            Думаю,що зостанеться він євнухом:D
                            Це побажання ? :)

                            Комментарий


                            • #15
                              Ответ: "Жіноча солідарність"

                              Сообщение от somebodi
                              Це побажання ? :)
                              чому би і ні:)

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X