Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"ЖС-2"

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • "ЖС-2"

    "ЖІНОЧА СОЛІДАРНІСТЬ", друга частина, а перша частинка за цим лінком http://bdsm.in.ua/forum/showthread.php?t=5244

    [font=Times New Roman]Я не встиг прикрити свої геніталії, але Ірчина рука не вдалила мене, а лише схопила за обвислого члена і різко смикнула ліворуч-праворуч.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ділінь-ділінь! – сказала Ірка і раптом засміялася.[/font]

    [font=Times New Roman]"Засміялася" – це заслабко сказано. Кинувши на підлогу наплечника, вона просто реготала, спочатку прихилившись до стіни, а потім впавши на диван, тримаючись за свого плаского живота з пірсингованим пупком та витираючи сльози.[/font]

    [font=Times New Roman]Розслабившись, я сів перед нею на підлогу і сам почав посміхатися. По-перше, мені дійсно стало смішно згадувати сьогоднішню пригоду, уявляю, як я виглядав зі сторони….офігіти…По-друге, я побачив, що мабуть все не так страшно. Ірка – з її хіповським світоглядом, пірсингом, численними різнокольоровими косичками та простим ставленням до наших стосунків, схоже, не розізлилася, а скоріше "проперлася" від мого вигляду і тепер явно ловила кайф, відсапуючись на дивані і дохіхікуючи…[/font]

    [font=Times New Roman]- Ой, не можу…, - нявкала вона, притуливши руку до очей і здригаючись від сміху.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ага… - чухаючи потилицю, погоджувався я.[/font]

    [font=Times New Roman]Врешті, відсміявшись, вона взяла мене за вухо і заявила:[/font]

    [font=Times New Roman]- Ну, давай розповідай, хто це тебе так і за які заслуги?[/font]

    [font=Times New Roman]- Ірчику, - почав я, - мене підступом заманили у номер 507….[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Я розповів Ірці все, щоправда, подавши і мій танець з Олею і мій візит до їхнього номера як власне її ініціативу ("ага, вірю" – хитро посміхаючись, прокоментувала в цьому місці Ірка).[/font]

    [font=Times New Roman]- Ну ти орел, - сказала Ірка, дослухавши мою чудову історію до кінця, - варто тільки залишити тебе на самоті….Може треба тебе на ошийнику водити?...- замислено додала вона, підморгнувши.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ага, щяс…, - усміхнувся я.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Тієї ночі ми навіть займалися сексом, хоча коли я був внизу, мені муляли сідниці і час від часу відгукувалися слабким притупленим болем яйця. А коли ми засинали, Ірка взяла їх у долоню, ледь-ледь стиснула і знову сказала:[/font]

    [font=Times New Roman]- Ділінь-ділінь…[/font]

    [font=Times New Roman]Її голос мені здався мрійливим, але тоді я вже надто хотів спати, щоби думати про це. Я ще під ранок сходив до туалету і душу, а потім мені наснилася дзюдоїстка у червоному кімоно та з різнокольоровими косичками, що десь у степу, на коні полювала зі мною з арканом. Я тікав голий світ за очі, пока аркан не обвив мої величезні яйця і не потягнув за стримким конем м'яким місцем по траві. Чомусь збуджений картинкою, я прокинувся вчасно, щоб не сталося полюції. Ірка спокійно спала. [/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Наступного разу я прокинувся вже по-іншому. Радіо на стіні якраз сказала, що 11-та година і у вікно світило сонечко. Ірка сиділа на мені верхи і тримала за руки.[/font]

    [font=Times New Roman]- Доброго ранку, Ірчику, що ти робиш? – хотів був сказали я, але натомість сказав:[/font]

    [font=Times New Roman]- Мммммммммммммм, - бо мій рот виявився заклеєним скотчем. Я смикнув руками, але даремно, вони вже були зв'язані. Я засмикав ногами і хотів піднятися, але – бац! – Ірка вліпила мені смачного ляпаса:[/font]

    [font=Times New Roman]- Ти не уявляєш, як давно я хотіла щось таке зробити…., - прошипіла вона, погойдуючи косичками, - не уявляєш…Не пручайся, Андрійчику, підемо.[/font]

    [font=Times New Roman]- Мммммммммммммм – сказав я.[/font]

    [font=Times New Roman]Ірка різко смикнула мене з ліжка і, трохи не полетівши на підлогу, я побіг по нагрітому сонцем паркету за нею до дверей, де вона вправно намотала ту верьовку на верхню петлю, так що я опинився доволі свободно, але міцно зафіксованим з зігнутими біля голови рукам біля дверей.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ммм?! – спитав я.[/font]

    [font=Times New Roman]Ірка явно кудись виходила, бо була вдягнена у легку спідничку та топік, а тепер це полетіло на підлогу, від чого мій член миттєво зреагував. Вона опустилася на коліна біля прив'язаного мене і влаштувала мені чудовий мінєт, котрий був тим краще, що рукою вона стискала мої ще дуже чутливі яєчка. А коли я бурхливо кінчив їй в рот, вона різко підвелася, піднялася на пальчики і зідрала з моїх губ скотч.[/font]

    [font=Times New Roman]-А-а-а…- застогнав я, а вона сильним владним поцілунком наповнила мій рот моєю ж спермою.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ковтай!- наказала Ірка, знову заклеюючи мого рота.[/font]

    [font=Times New Roman]-Мммм, - почав було я, але вона так стисла мої яйця, що я б сковтнув що завгодно….[/font]

    [font=Times New Roman]- Хороший хлопчик, - сказала вона, відпускаючи мене, я зараз.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Вона почала щось витягати зі поліетиленового пакету, котрий лежав у кріслі, і я трохи злякано, а трохи зацікавлено закрутив головою, намагаючись побачити, що ж там.[/font]

    [font=Times New Roman]Р-р-аз! Ірка крутонулася передо мною, тримаючи шось у руці і щось обпікло мені живіт. Крапива!! Тримаючи гумовою рукавичкою пучок крапиви, Ірка хлестала мене по голому тілу від грудей до ніг, а коли я, крутячись на місці, відвертався, то по спині і сідницях, котрі ще не забули про вчора.[/font]

    [font=Times New Roman]- Я тебе виховаю, - казала Ірка, шмагаючи мене, - не ходитимеш по дівках…Без мене – додала вона.[/font]

    [font=Times New Roman]Я крутився як міг і врешті, коли вона влучила мені по геніталіях і кропива обпікла мені члена, смикнувся так, що мотузка чи то розв'язалася чи порвалася і я, втративши рівновагу, боляче впав на підлогу.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]Я лежав на боку зі зв'язаними руками і віддихувався, дивлячись на своє тіло, що порожевішало крізь невелику ще засмагу.[/font]

    [font=Times New Roman]"Ну Ірко, - думав я, - ти мені потрапиш до рук, тільки зачек….АЙ!!!". Супроводжувана Ірчиною рукою крапива увійшла мені між сідниць і торкнулася ануса. Мені запікло і засвербило, що я закрутивсь на підлозі.[/font]

    [font=Times New Roman]"Ах ти вражина", - подумав я, побачивши перед собою задоволену Ірку з її фірмовою білозубою посмішкою і хотів лягнути її ногою. Враження, що вона того і чекала. Раз – і вона спіймала мене за щиколотку! Два – обмотала її скотчем. Три – спіймала і підтягнула мою другу ногу і замотала їх у щиколотках разом.[/font]

    [font=Times New Roman]- Так от ти як! За мою доброту вдарити мене хотів?- посміхнулася вона, - а я ж добра як мати Тереза… Була! – додала вона і з силою, котру я від неї не очікував, підняла мої замотані ноги догори, згинаючи їх у колінках:[/font]

    [font=Times New Roman]- Руки до ніг! – скомандувала вона. Не можу сказати – чи я послухався чи вона мене змусила силою, але важко відбиватися зі зв'язаними руками, зв'язаними ногами і коли тебе за спротив плескають по яйцях.[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- Хух! – врешті стомлено сказала Ірка, відходячи від крок від мене і милуючись роботою. Напевно було на що подивитися, картина мала бути ще та. [/font]

    [font=Times New Roman]Я лежав голий на спині на теплій підлозі, а мої руки і ноги були підняті догори і намертво замотані разом скотчем. Натомість знову піднявся член.[/font]

    [font=Times New Roman]- Вау! – сказала Ірка – як миленько. Пальчики її ноги вперлися мені у яєчка, помасували їх, - але чогось не вистачає.[/font]

    [font=Times New Roman]Вона обернулася до сумки і, діставши щось звідти, показала мені. "Ой! Звідки у неї це?" – жахнувся я. Посміхаючись, Ірка показала мені пластикового конуса розміром з пів-мого члена.[/font]

    [font=Times New Roman]- Подобається, Андрійку?, - спитала вона.[/font]

    [font=Times New Roman]Я замукав і засмикався, хоча як там вже смикатися…[/font]

    [font=Times New Roman]- Я знала, що тобі сподобається, вона присіла біля мене, змазуючи чимось мене і ту штуку. Потім взяла мене за п'ятку і вище задерла мої ноги. Я вирячив очі і, як виявилося недарма…ма..[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]- Чудово, - Ірка, залишивши ту штуку в мені, підвелася, взяла до рук свого мобільника. "Привіт! Клієнт готов – прошу до нас" – почув я, але сил у мене не було вже навіть на "мммммм". Буквально за три хвилини вона відчинила двері і до кімнати війшли, хором хіхікнувши, хто б ви думали? Марта та Оля.[/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі, - сказала Оля.[/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі, - сказала Марта, торкаючись мене ногою не казатиму де.[/font]

    [font=Times New Roman]- Дякую, дівчата, що порадили і за …приладдя, - засміялася Ірка.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ну….- протягнула Марта, - робота трохи грубовата, але для першого разу….[/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі, - сказала Оля, - все попереду, дістаючи з сумки якусь металеву коробку[/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі, - сказала Марта, - зараз і почнемо.[/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі, - сказала Ірка, - Андрійчику, ми тут порадилися з моїми новими подругами з номеру 507 і вирішили тебе каструвати. Жіноча солідарність, розумієш?[/font]

    [font=Times New Roman]- ????!!!! – Очі у мене напевно полізли на лоба.[/font]

    [font=Times New Roman]- Боляче не буде, - запевнила Марта, - Олюня у нас майстер на всі руки.[/font]

    [font=Times New Roman]- Ага, - підтвердила Оля, щось розкладаючи на столі, - а потім покрошимо в олів'є і тебе нагодуємо щоб не схуд. [/font]

    [font=Times New Roman]- Хіхі – сказали всі хором, зав'язуючи мені очі. Мені десь в пах увійшла голка і я відчув як німіє там тіло.[/font]

    [font=Times New Roman]Я закричав але було пізно і мого крику з-під скотчу ніхто не почув……[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]

    [font=Times New Roman]============================[/font]

    [font=Times New Roman]Тут ми знову залишаємо хороброго героя. Заключний абзац як і минулого разу – скоро [/font][font=Wingdings][font=Wingdings]J[/font][/font]

  • #2
    Ответ: "ЖС-2"

    ой, ну только не надо расчленёнки:)

    Комментарий


    • #3
      Ответ: "ЖС-2"

      Ставлю десятку на то, что только попугают но кастрировать не станут!!!
      Хотя.... Ох стремные девки, однако.... Но не станут они его так уж...не станут!
      Спасибо автору за полученное удовольствие от рассказа! Ждем-с дальше.

      Комментарий


      • #4
        Ответ: "ЖС-2"

        Сообщение от Ласка плетью
        Ставлю десятку на то, что только попугают но кастрировать не станут!!!
        Хотя.... Ох стремные девки, однако.... Но не станут они его так уж...не станут!
        Спасибо автору за полученное удовольствие от рассказа! Ждем-с дальше.
        "станут,станут,еще,как станут":)

        Комментарий


        • #5
          Ответ: "ЖС-2"

          Шановні читачі, дякуючи всім за увагу до долі Хороброго Героя (не знаю може варто б його звати Хоробрі Яйця :) ) повідомляю що Irma програла [б] десятку, а Ласка Плетью виграв [би] :) Хоча Irma може пояснювати це тим що я змінив початковий сценарій лише за наполаганням _Volf'а Тож ставлю закінчення і дуже дякую всім хто давав свої пропозиції і надихав

          Комментарий


          • #6
            "Жіноча солідарність" - закінчення

            [font=Times New Roman]…Минуло три роки. Тепер я доволі успішний бізнесюк-айтішник з власною фірмочкою, а Ірка, час від часу змінюючи сотню різнокольорових косичок на щось доросліше і навпаки, стала моєю дружиною. Зазвичай я у сім'ї відчуваю себе головним (хоча Ірка можливо цього і не помічає). Але з того дня у мене на мошонці три металевих колечка – від Ірки, він Марти та від Олі, і у кожної з них є маленька срібна декоративна застібка-карабінчик на ланцюжку – не для застосування, а як символ що я "їх" – кожної окремо, а іноді всіх разом. Ірка носить на шиї, дзюдоїстка Оля у сумочці, а Марта на нозі, бо на зап'ястку в неї є ще одна така ж.[/font]

            [font=Times New Roman][/font]
            [font=Times New Roman]А вчора мені позвонила Ольга і запросила нас з Іркою на вихідні до себе. Каже, до неї дуже вже набивається, аж набридає, якийсь хлопець. Марта теж буде.[/font]
            [font=Times New Roman][/font]
            [font=Times New Roman]================================================== ==[/font]

            Комментарий


            • #7
              Ответ: "ЖС-2"

              Сообщение от somebodi
              Шановні читачі, дякуючи всім за увагу до долі Хороброго Героя (не знаю може варто б його звати Хоробрі Яйця :) ) повідомляю що Irma програла [б] десятку, а Ласка Плетью виграв [би] :) Хоча Irma може пояснювати це тим що я змінив початковий сценарій лише за наполаганням _Volf'а Тож ставлю закінчення і дуже дякую всім хто давав свої пропозиції і надихав
              так,так,жінка та ще й нижня...:)

              Комментарий


              • #8
                Ответ: "ЖС-2"

                Сообщение от irma
                так,так,жінка та ще й нижня...:)
                ні, ні, жодної дискримінації, клянуся....

                Комментарий


                • #9
                  Ответ: "ЖС-2"

                  юхху! я знав, що його яйця їм ще знадобляться)

                  Комментарий


                  • #10
                    Ответ: "ЖС-2"

                    Дык, Ирма. Должок за тобой, однако))))

                    Комментарий


                    • #11
                      Ответ: "ЖС-2"

                      Сообщение от Ласка плетью
                      Дык, Ирма. Должок за тобой, однако))))
                      за мной...,господин Ласка плетью?:)

                      Комментарий


                      • #12
                        Ответ: "ЖС-2"

                        Сообщение от irma
                        за мной...,господин Ласка плетью?:)

                        А как ты думаешь - десяток чего ты мне должна?))))

                        Комментарий


                        • #13
                          Ответ: "ЖС-2"

                          Сообщение от somebodi
                          ні, ні, жодної дискримінації, клянуся....
                          вірю,вірю,друже мій!:)

                          Комментарий


                          • #14
                            Ответ: "ЖС-2"

                            Сообщение от Ласка плетью
                            А как ты думаешь - десяток чего ты мне должна?))))
                            Думаю...десяток...хм-хм-хм...яиц...куриных,которые одолжила у вас лет эдак пять назад,а более...звыняйте,долгов пред вами других не имею:D а,поговорить?! так это... в аську

                            Комментарий


                            • #15
                              Ответ: "ЖС-2"

                              Сообщение от irma
                              вірю,вірю,друже мій!:)
                              Мені здається що після цього опусу жінки не мали б на мене нарікати за якийсь чоловічий шовінізм

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X