Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"Підступність"

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • "Підступність"

    [font=Times New Roman]ЖІНОЧА ПІДСТУПНІСТЬ[/font]
    [font=Times New Roman]====================[/font]
    [font=Times New Roman][/font]
    [font=Times New Roman]Ти писала мені в аську про одну свою фантазьку -[/font]

    [font=Times New Roman]Щоб, мовляв, разом зі мною залишитись наодинці,[/font]

    [font=Times New Roman]Щоб тебе я, прив'язавши, відшмагав паском по спинці,[/font]

    [font=Times New Roman]Щоб і по сідницях також (виглядало все як казка).[/font]

    [font=Times New Roman]Щоб кайданки закріпивши на твоїх вузьких зап'ястках,[/font]

    [font=Times New Roman]Та ще й кляпом затуливши твого рота без причини,[/font]

    [font=Times New Roman]Грав тебе я без упину, свою любую дівчину,[/font]

    [font=Times New Roman]І не знав я що підступно затягла мене ти в пастку.[/font]



    [font=Times New Roman]Нащо ти казала "нижня"?[/font]

    [font=Times New Roman]Нащо ти назвалась "саба"?[/font]

    [font=Times New Roman]Я чекав той день два тижні[/font]

    [font=Times New Roman]Бо страшенна ж була зваба….[/font]

    [font=Times New Roman]До тебе прийшов на п'яту…[/font]

    [font=Times New Roman]А тепер в полоні скотча[/font]

    [font=Times New Roman]Догори задер я п'яти,[/font]

    [font=Times New Roman]А мій зад батіг лоскоче.[/font]



    [font=Times New Roman]Ой! Мені б втікти подалі, розірвавши тяжкі пута[/font]

    [font=Times New Roman]Ой куди ж ти лупиш, Галю, у мене же яйця тута…[/font]

    [font=Times New Roman]Ой! Мені б звільнити рота, заволав би як скажений[/font]

    [font=Times New Roman]Ой! Помилуй ідота, що ж така ти навіжена?[/font]



    [font=Times New Roman]А навіщо оця змазка, а навіщо оця штука?[/font]

    [font=Times New Roman]Ой скінчилася вже казка, буде вже мені наука…[/font]

    [font=Times New Roman]Ой, рятуйте, мамо, тато! Що ж це робиться зі мною?[/font]

    [font=Times New Roman]Вранці був я домінантом, а під вечір став рабою![/font]



    [font=Times New Roman]Знайте люди, знайте діти, не та верхня, що назветься,[/font]

    [font=Times New Roman]А та верхня, що наверхи та й на верхнього всядЕться[/font]

    [font=Times New Roman] [/font]
    ======

  • #2
    Ответ: "Підступність"

    Чудово! От, підступні жінки!:D

    Комментарий


    • #3
      Ответ: "Підступність"

      Сообщение от irma
      Чудово! От, підступні жінки!:D
      Інтрига, загадка в жінці - це дуже важливо і цінно :)

      Комментарий


      • #4
        Відповідь: "Підступність"

        Ого, ну вона і вткнула штуку

        Комментарий


        • #5
          Ответ: Відповідь: "Підступність"

          Сообщение от Est
          Ого, ну вона і вткнула штуку
          причому - у двох розуміннях слова "штука "

          Комментарий


          • #6
            Ответ: "Підступність"

            Очень мило :)
            Я заметила, что у пана somebodi, все женщины с подвохом
            как бы в селующем "творении", женщина, на первый взгляд, не оказалась в итоге мужчиной :D

            Комментарий


            • #7
              Ответ: "Підступність"

              Сообщение от МЕГА
              Очень мило :)
              Я заметила, что у пана somebodi, все женщины с подвохом
              как бы в селующем "творении", женщина, на первый взгляд, не оказалась в итоге мужчиной :D
              ну Ви фантазер... Навіть мене заткнули, у сенсі за пояс...:) Можна вважати замовленням?

              Комментарий


              • #8
                Ответ: "Підступність"

                Сообщение от somebodi
                ну Ви фантазер... Навіть мене заткнули, у сенсі за пояс...:) Можна вважати замовленням?
                Если нагрянет муза, конечно творите

                Комментарий


                • #9
                  Ответ: "Підступність"

                  Сообщение от МЕГА
                  Если нагрянет муза, конечно творите
                  Агов, муза, ти де? :)

                  Комментарий


                  • #10
                    Ответ: "Підступність"

                    Мені ось що цікавить - що ж (чи хто) Вам дає натхнення?)) А взагалі Ви там на вихідні не допомогаєте гурту "ТіК"? А то є у них пісенька "Свєта", так ось, по стилю дуже схожа)) не ваша творчість?)) А то там дівчисько теж було таке підступне.. Ну а якщо чесно, то творіть далі, дуже подобається, Ви нам даєте той ковток свіжого та гуморного повітря, якого на сьогодні дуже не дістає. Дуже дякую. Натхнення Вам)))
                    P.S. Я вже майже не маю сумнівів у вашій статевій приналежності)))

                    Комментарий


                    • #11
                      Ответ: "Підступність"

                      Сообщение от Isa
                      Мені ось що цікавить - що ж (чи хто) Вам дає натхнення?)) А взагалі Ви там на вихідні не допомогаєте гурту "ТіК"? А то є у них пісенька "Свєта", так ось, по стилю дуже схожа)) не ваша творчість?)) А то там дівчисько теж було таке підступне.. Ну а якщо чесно, то творіть далі, дуже подобається, Ви нам даєте той ковток свіжого та гуморного повітря, якого на сьогодні дуже не дістає. Дуже дякую. Натхнення Вам)))
                      P.S. Я вже майже не маю сумнівів у вашій статевій приналежності)))
                      Натхнення дають позитивно "врєдні" дівчата, такі як не буду казати хто.... Ну он як та Свєта з пісні ТіКу. Головний ворог усіх стосунків і гарного настрою я думаю - нудьга (скука). А також надто серйозне ставлення і невміння бачити веселий бік.
                      І Вам вели-и-и-ика така подяка!

                      p.s. В якій?

                      Комментарий


                      • #12
                        Ответ: "Підступність"

                        На кого Ви натякаєте, коли кажете "вредні дівчата"?)))) А щодо статі... то Ви мабуть все ж таки чоловічої... ну принаймні я на це дуже сподіваюсь)))) Мені чоловіки якось більше до вподоби))

                        Комментарий


                        • #13
                          Ответ: "Підступність"

                          Сообщение от Isa
                          На кого Ви натякаєте, коли кажете "вредні дівчата"?)))) А щодо статі... то Ви мабуть все ж таки чоловічої... ну принаймні я на це дуже сподіваюсь)))) Мені чоловіки якось більше до вподоби))
                          та хіба ж я "натякаю"??? Я ж майже вказівним перстом вказую! :D

                          А щодо чоловіків - тут я з Вами не погоджуся, жінки кращі

                          Комментарий


                          • #14
                            Ответ: "Підступність"

                            Що Вам сказати, всі люди мають право на помилки)) (це я про те що Ви вважаєте, що жінки краще)), можливо.... колись... Ви зрозумієте (хоча я щиро сподібаюсь що таки ні)) що чоловіки краще)

                            Комментарий


                            • #15
                              Ответ: "Підступність"

                              Сообщение от Isa
                              Що Вам сказати, всі люди мають право на помилки)) (це я про те що Ви вважаєте, що жінки краще)), можливо.... колись... Ви зрозумієте (хоча я щиро сподібаюсь що таки ні)) що чоловіки краще)
                              А Ви ще питаєте про врєдність, про натхнення.... От почитаю типу того, що Ви пишете, що МЕГА про переодягнутих чоловіків пише...а потім і з'являються відповідні опуси... Так що собі дякуйте:)

                              Комментарий

                              Обработка...
                              X