Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

"ЖС-2"

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • #16
    Ответ: "ЖС-2"

    Сообщение от somebodi
    Мені здається що після цього опусу жінки не мали б на мене нарікати за якийсь чоловічий шовінізм

    Я вважаю що шовінізмом тут і не пахне, навпаки, нам мабуть треба вже замислитися, а чи справді ви чоловік?)) а то вже є певні сумніви, можливо це лише псевдонім та дуже гарна маскіровка)) А взагалі дуже дякуємо, не так часто можна прочитати дійсно щось цікаве, та й ще і на рідній мові. Творіть далі, будемо чекати..:)

    Комментарий


    • #17
      Ответ: "ЖС-2"

      Сообщение от Isa
      Я вважаю що шовінізмом тут і не пахне, навпаки, нам мабуть треба вже замислитися, а чи справді ви чоловік?)) а то вже є певні сумніви, можливо це лише псевдонім та дуже гарна маскіровка)) А взагалі дуже дякуємо, не так часто можна прочитати дійсно щось цікаве, та й ще і на рідній мові. Творіть далі, будемо чекати..:)
      На жаль, докази того, що я чоловік, я віртуально надати не можу :D тому залишається або мені вірити або ні. Мене влаштовує і так і так

      не знаю, мені цікавіше було написати не про те як крутий мачо мачачить-домінячить дівчину чи кількох, бо там куди менше місця для хіхі. А без хіхі мені не цікаво :)

      Комментарий


      • #18
        Ответ: "ЖС-2"

        Сообщение от somebodi
        На жаль, докази того, що я чоловік, я віртуально надати не можу :D тому залишається або мені вірити або ні. Мене влаштовує і так і так

        не знаю, мені цікавіше було написати не про те як крутий мачо мачачить-домінячить дівчину чи кількох, бо там куди менше місця для хіхі. А без хіхі мені не цікаво :)
        Згодна)) а щодо доказів... ммм, зацікавили та залишили простір для фантазіїї та думок))) Треба щось вигадати))

        Комментарий


        • #19
          Ответ: "ЖС-2"

          Сообщение от Isa
          Згодна)) а щодо доказів... ммм, зацікавили та залишили простір для фантазіїї та думок))) Треба щось вигадати))
          Фантазії і вигадки - це прекрасно! Бажаю Вам натхнення!

          Комментарий


          • #20
            Ответ: "ЖС-2"

            Сообщение от somebodi
            А без хіхі мені не цікаво :)
            Нарешті з'явилось місце для хі-хі :)
            І дуже дякую пану somebodi за легкість та ненав'язливість.
            В общем не буду мучать больше рідну мову, и скажу, что слишком много "серьезных" тематических рассказов, и действительно приятно читать и улыбаться, а не задумываться о чем то мега важном :D
            и, еще раз спасибо :)

            Комментарий

            Обработка...
            X