Объявление

Свернуть
Пока нет объявлений.

Львов, а не пора ли собраться?

Свернуть
X
 
  • Фильтр
  • Время
  • Показать
Очистить всё
новые сообщения

  • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

    Сообщение от 1985
    когда намечаеться следующая встреча ?
    Всі мовчать, а я хотів приїхати.

    Комментарий


    • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

      Сообщение от javir71
      Всі мовчать, а я хотів приїхати.

      На сколько Н/нам известно, следующая встреча будет в понедельник

      Комментарий


      • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

        так, зустріч дійсно відбудеться у понеділок 18 серпня на 19:00.
        повинні бути нові обличчя - але і постійних участників щиро запрошую )

        Комментарий


        • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

          Хм. Иногородние, следовательно, не смогут. Это рабочий день.

          Комментарий


          • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

            Сообщение от Swordling
            Хм. Иногородние, следовательно, не смогут. Это рабочий день.
            Так, дійсно трохи пізновато, треба залишатись на ночівку у Львові, шукати готель

            Комментарий


            • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

              Сообщение от ПараSM
              На сколько Н/нам известно, следующая встреча будет в понедельник
              Дякую!!!

              Комментарий


              • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                Сообщение от javir71
                Так, дійсно трохи пізновато, треба залишатись на ночівку у Львові, шукати готель

                Было бы желание!

                Комментарий


                • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                  що до готелів... знаючи з досвіду, непогані готельні номери є в комплексі Південний (так, так в торговому центрі). ціни доступні, якість більш ніж задовільна, ну і не гомінко там..

                  звиняйте друзі ) але понеділок то понеділок ) у всіх тяжкий день )) але якщо іногородні дуже хочуть приїхати і познайомитися - можу подумати про переніс зустрічі на неділю. ось тільки з орг комітетом поспілкуюсь ))))))))

                  Комментарий


                  • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                    Сообщение от ukrainianket
                    що до готелів... знаючи з досвіду, непогані готельні номери є в комплексі Південний (так, так в торговому центрі). ціни доступні, якість більш ніж задовільна, ну і не гомінко там..

                    звиняйте друзі ) але понеділок то понеділок ) у всіх тяжкий день )) але якщо іногородні дуже хочуть приїхати і познайомитися - можу подумати про переніс зустрічі на неділю. ось тільки з орг комітетом поспілкуюсь ))))))))
                    Думаю не варто всіх підстроювати під когось, якщо дуже захотіти то все можна))). Ну і дякую за підсказку про готель, дійсно такого не знав, якщо зупинявся то у Вояжі

                    Комментарий


                    • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                      Не думаю, что из-за одного меня стоит, ну может двух человек. Просто мне во Львов-обратно, требуется 6-10 часов, и в начале недели я точно не могу позволить себе такую роскошь со временем.

                      Если все же будет возможность перенести на воскресенье, желательно не очень поздно, буду признателен.

                      .

                      Комментарий


                      • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                        хммм ну навіть не знаю що й написати..

                        зустріч переноситься на НЕДІЛЮ 17 серпня на 17 годину. місце - не змінне, а отже "квіти на руїнах" біля Домініканського собору )

                        якщо комусь буде мало - модна буде підтягнутися на концерт, а точніше ДиДжей Парад ))

                        Комментарий


                        • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                          З поваги до господарiв цього чудового міста буду висловлюватися на українській мові.

                          Спершу, звісно, подяка Aні за те що заради мене був змінений час зустрічі.
                          Проте в мене стійке відчуття що за браком часу я багато цікавого прогавив. Тому велике прохання до оргкомітету влаштовути подібні зустрічі або в п'ятницю ввечері, або в суботу. З моэї сторони гарантую в такому разі свою появу раз чи два на місяць(частіш не можу на цей час).

                          По друге, подяка ПараSM за цікаве знайомство і щонайменше одну цікаву ідею та вибачення за моє англійське зникнення. Справа в тому, що я мва дуже велике бажання затриматися (як на мою думку, спокуса була достатньо значною, як і щодо Ані, так і щодо Жені, про Астру я вже й не кажу:)) - чого не міг собі дозволити на той час.

                          По третє, подяка ЛордуBDSM за якісне почуття гумору та таку арістократичну рису, як щедрість. Проте зауваж, я в боргу залишатися не люблю - і зазвичай не лишаюсь:)

                          По четверте, звичайно, Астрі. За прикрасу товариства та цікаву прикрасу на шиї) Тобі справді це личить!( Це ти, звичайно, знаєш, проте це не привід не зауважити це)

                          I наостанок) Сподіваюся, моэ товариство було вам не менш приэмним, аніж мені ваше. Якщо ж не так, вибачайте:) Я не навмисно:)

                          А тепер що б хотілося. Хотілося б звичайно, не лише послухати, а i подивитись що можуть iнші та спробувати це самому - про те на це потрібен час (якого, як на мене, достатньо було) , місце та звісно щось на зразок виконавчо-творчого адміністратора. В мене майнула одна думка на цей рахунок, правда я цей рахунок вирішив притримати до наступного разу.
                          Щиро ваш S.

                          Комментарий


                          • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                            Дякую за такі приємні епітети)))
                            на взаєм було дуже приємно поспілкуватись з Swordling
                            єдине що дозволю собі зауважити: ЛордуBDSM - це не зовсім, тобто зовсім не мій нік тут, як можеш побачити Я - Волх. а МегаЛордБДСМ - був своєрідний жарт свого часу))))
                            але то таке.
                            головне що зустріч була, як на мене, дуже класна, головне що з приємнили людьми!
                            спасибі усім. і Swordling, і ПараSM, І ukrainianket, звичайно окреме і постійне Астрі :) , ну і не забуду про себе)))))) vbmenu_register("postmenu_37494", true); vbmenu_register("postmenu_37599", true);

                            Комментарий


                            • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                              Шановні львів"яни, літо закінчується, але show must go on. Пора, мабуть, потихеньку нову зустріч організавувати. Бажаючі є?

                              Комментарий


                              • Ответ: Львов, а не пора ли собраться?

                                Один э... Щоправда, не львів'янин)

                                Комментарий

                                Обработка...
                                X